Категорично не рекомендую замовляти якісь товари в цій шарашці! Жодного контролю якості! Жодної відповідальності! Серед замовленого мною, надіслали 500 гр реально червивих фісташок. Зробив фото, поскаржився їм. Морочили голову довго з відповідю. Попросили вислати їм ще підтверджень для компенсації. Вигріб із смітника, що було зверху. Відправив. І вони компенсували на вагу те, що я відправив)) На вагу, Карл! Дивно, як ще не перебрали. Могли ж компенсувати лише ті, що з червяками реально ) Шахраї.
Вадим Д.
Відмінно
Владислав М.
Відмінно
Олександр З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валентина П.
Добре
Заказ пришел на следующий день , спасибо.Чаем очень довольна , но финиковый кофе ,это на любителя ,очень терпкий ,немеет во рту. ,и имеет специфический аромат.
Натали Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виталий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вікторія Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Інна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сьогодні мені доставили два ці чудові шампуні, дякую курь‘єру що чекав на мене. Дуже добре обслуговування та швидка доставка. Дякую ! 😇
Анна Р.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправили пахлаву з кокосом, хоча у описі не було мови про кокос ніде. На кокос маю алергію, тому гроші витрачені на вітер
Наталія
Доброго вечора! А продавець як відреагував? Бо коли мені прислали зіпсований товар, то заповнили, що він суперової якості, а потім коли я добилася того, що він поганий, мені сказали запитаємо у керівництва, пройшов місяць. Зворотнього зв'язку немає.
Категорично не рекомендую замовляти якісь товари в цій шарашці! Жодного контролю якості! Жодної відповідальності! Серед замовленого мною, надіслали 500 гр реально червивих фісташок. Зробив фото, поскаржився їм. Морочили голову довго з відповідю. Попросили вислати їм ще підтверджень для компенсації. Вигріб із смітника, що було зверху. Відправив. І вони компенсували на вагу те, що я відправив)) На вагу, Карл! Дивно, як ще не перебрали. Могли ж компенсувати лише ті, що з червяками реально ) Шахраї.
Заказ пришел на следующий день , спасибо.Чаем очень довольна , но финиковый кофе ,это на любителя ,очень терпкий ,немеет во рту. ,и имеет специфический аромат.
Сьогодні мені доставили два ці чудові шампуні, дякую курь‘єру що чекав на мене. Дуже добре обслуговування та швидка доставка. Дякую ! 😇
Відправили пахлаву з кокосом, хоча у описі не було мови про кокос ніде. На кокос маю алергію, тому гроші витрачені на вітер
Доброго вечора! А продавець як відреагував? Бо коли мені прислали зіпсований товар, то заповнили, що він суперової якості, а потім коли я добилася того, що він поганий, мені сказали запитаємо у керівництва, пройшов місяць. Зворотнього зв'язку немає.