Дякую продавцю за якісний товар, зручне пакування, чудові ціни, швидку відправку. Очікувала отримати 10 кг мішки і фасувати, а ви мене приємно вразили 1 кг фасуванням. Готую смаколики військовим, для мене кожна копійка і хвилина цінні! Дякую ще раз!
Дарья Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Є.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Григор'єва І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Загалом все добре. Трішки погано упаковані приправи, трошки розсипались. У продавця багато що цікавого. Буду замовляти ще. Курага неймовірна. Чорний ізюм смакота.
Володимир М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шикарна якість , дуже смачно
Наталія С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала неякісний товар, мені запропонували повернути, після чого повернули 6грн з урахуванням пересилення. Зараз я і без грошей, і без товару.
Дякую продавцю за якісний товар, зручне пакування, чудові ціни, швидку відправку. Очікувала отримати 10 кг мішки і фасувати, а ви мене приємно вразили 1 кг фасуванням. Готую смаколики військовим, для мене кожна копійка і хвилина цінні! Дякую ще раз!
Загалом все добре. Трішки погано упаковані приправи, трошки розсипались. У продавця багато що цікавого. Буду замовляти ще. Курага неймовірна. Чорний ізюм смакота.
Шикарна якість , дуже смачно
Отримала неякісний товар, мені запропонували повернути, після чого повернули 6грн з урахуванням пересилення. Зараз я і без грошей, і без товару.