Замовляла насіння льону для лікування та фісташки. Замовила швидко, менеджер звʼязався теж оперативно і відправили також швидко на наступний день. Отримавши посилку на наступний день я перше що зробила, так це спробувала фісташки. Боже які ж вони смачні: хрусткі, солоні в міру, та трішки солодкуваті. Все було запаковано у зіп-пакети. З мінусів, то немає дат виготовлення, дати спожити до та виробника. В описі то є виробник і що фасування в пакеті, але хотілося наклейку «спожити до». Дякую Вам ❤️
Замовляла насіння льону для лікування та фісташки. Замовила швидко, менеджер звʼязався теж оперативно і відправили також швидко на наступний день. Отримавши посилку на наступний день я перше що зробила, так це спробувала фісташки. Боже які ж вони смачні: хрусткі, солоні в міру, та трішки солодкуваті. Все було запаковано у зіп-пакети. З мінусів, то немає дат виготовлення, дати спожити до та виробника. В описі то є виробник і що фасування в пакеті, але хотілося наклейку «спожити до». Дякую Вам ❤️