Це жах! Не якісний товар! Дуже засмучена. По-перше кокосовий сахар прийшов з погано закритим пакетом і був розсипаний по коробці. Але нічого страшного, зібрала. По друге , фініки дуже залежані, ніякі, не смачні, зсередини усі в комочках. По третє , що найбільш засмутило, кешью дуже жахливе і зіпсоване. Це вперше таке, всередині кешью наче жила комаха відклала личинку, засохла, вмерла і залишила засохлий кокон. Який сиплеться. І так в багатьох кешью. Дуже неякісний продукт. Ніколи тут більше не замовлю . І нікому не раджу. Якби можна було б повернути товар, зробила б це. Таке не можна продавати. Хочу повернути свої гроші назад за кешью і фініки.
Ліна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мария М.
Отлично
Татьяна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всё отлично и очень вкусно. Свежее, вкусное, отлично упаковано. И большим плюсом безплатная доставка. Спасибо
Рекомендую гарного продавця з чудовим товаром.
Це жах!
Не якісний товар!
Дуже засмучена.
По-перше кокосовий сахар прийшов з погано закритим пакетом і був розсипаний по коробці. Але нічого страшного, зібрала.
По друге , фініки дуже залежані, ніякі, не смачні, зсередини усі в комочках.
По третє , що найбільш засмутило, кешью дуже жахливе і зіпсоване. Це вперше таке, всередині кешью наче жила комаха відклала личинку, засохла, вмерла і залишила засохлий кокон. Який сиплеться. І так в багатьох кешью.
Дуже неякісний продукт.
Ніколи тут більше не замовлю . І нікому не раджу.
Якби можна було б повернути товар, зробила б це. Таке не можна продавати. Хочу повернути свої гроші назад за кешью і фініки.
Всё отлично и очень вкусно. Свежее, вкусное, отлично упаковано. И большим плюсом безплатная доставка. Спасибо