Перед тим, як замовити, запитала менеджера, чи чистий золотий льон. Вона впевнено відповіла, що чистий. Але після відкриття в ньому побачила багато сміття. Написала продавцю, мені відповіли, щоб я відправила ім льон, тоді повернуть гроші. Мені повернули 6грн. Відняли з суми вартість пересилення. Це знущання якесь. Навіщо було казати мені про повернення грошей, якщо я зараз і без льону, і без грошей?
Все чудово як завжди)
Перед тим, як замовити, запитала менеджера, чи чистий золотий льон. Вона впевнено відповіла, що чистий. Але після відкриття в ньому побачила багато сміття. Написала продавцю, мені відповіли, щоб я відправила ім льон, тоді повернуть гроші. Мені повернули 6грн. Відняли з суми вартість пересилення. Це знущання якесь. Навіщо було казати мені про повернення грошей, якщо я зараз і без льону, і без грошей?