Дякую продавцю за якісний товар, зручне пакування, чудові ціни, швидку відправку. Очікувала отримати 10 кг мішки і фасувати, а ви мене приємно вразили 1 кг фасуванням. Готую смаколики військовим, для мене кожна копійка і хвилина цінні! Дякую ще раз!
Дарья Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Є.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Григор'єва І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Загалом все добре. Трішки погано упаковані приправи, трошки розсипались. У продавця багато що цікавого. Буду замовляти ще. Курага неймовірна. Чорний ізюм смакота.
Володимир М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Шикарна якість , дуже смачно
Наталія С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримала неякісний товар, мені запропонували повернути, після чого повернули 6грн з урахуванням пересилення. Зараз я і без грошей, і без товару.
Дякую продавцю за якісний товар, зручне пакування, чудові ціни, швидку відправку. Очікувала отримати 10 кг мішки і фасувати, а ви мене приємно вразили 1 кг фасуванням. Готую смаколики військовим, для мене кожна копійка і хвилина цінні! Дякую ще раз!
Загалом все добре. Трішки погано упаковані приправи, трошки розсипались. У продавця багато що цікавого. Буду замовляти ще. Курага неймовірна. Чорний ізюм смакота.
Шикарна якість , дуже смачно
Отримала неякісний товар, мені запропонували повернути, після чого повернули 6грн з урахуванням пересилення. Зараз я і без грошей, і без товару.