Поспішала, коли забирала посилку, відкрила вже вдома (більше так робити не буду) і там побачила не ті фісташки, що замовляла. Замість чищених фісташок (навіть в накладній це написано), лежать не чищені. Не хочу навіть їх відкривати, бачу пусті шкаралупи і багато солі. Засмутили ((( Хоча з рештою товару все добре. Просто розчаровує, коли ти платиш за один товар і чекаєш його, а приходить інший у два рази дешевший!
Поспішала, коли забирала посилку, відкрила вже вдома (більше так робити не буду) і там побачила не ті фісташки, що замовляла. Замість чищених фісташок (навіть в накладній це написано), лежать не чищені. Не хочу навіть їх відкривати, бачу пусті шкаралупи і багато солі. Засмутили ((( Хоча з рештою товару все добре. Просто розчаровує, коли ти платиш за один товар і чекаєш його, а приходить інший у два рази дешевший!