Добрый день, посылку получила, всем довольна ! Спасибо!!!
Антоніна С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Часто замовляла горіхи тут і завжди все було добре. Останнього разу надіслали «полежавший» арахіс, поточений, з слідами плісняви і тд. Надіслала фото, менеджерка відповіла що для бланшированого сирого арахісу то норм і то просто сліди від шкірки арахісу. Я завжди замовляю виключно сирий арахіс, мию і сушу його самостійно, тому знаю що це не норма. Варіант вирішення який мені запропонувала пані- відправити за МІЙ рахунок УКР ПОШТОЮ (що знаходиться в іншому кінці міста) і тоді мені повернуть кошти. Цікава комунікація, мені зіпсований продукт, а надіслати маю за власний кошт і витрати на це декілька годин. Коли я відмовилась від такого «вирішення проблеми», мене почали ігнорувати. Навіть не перепросили. Я завжди за людяний підхід, а це не він. До речі, після миття арахісу «шкірка арахісу», що таки не виявилася нею - нікуди не зникла.
Алла Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Катерина Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Касс И.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не вперше, все завжди швидко, зручно, актуально. Гарний сервіс та приємні ціні!
Добрый день, посылку получила, всем довольна ! Спасибо!!!
Часто замовляла горіхи тут і завжди все було добре. Останнього разу надіслали «полежавший» арахіс, поточений, з слідами плісняви і тд. Надіслала фото, менеджерка відповіла що для бланшированого сирого арахісу то норм і то просто сліди від шкірки арахісу.
Я завжди замовляю виключно сирий арахіс, мию і сушу його самостійно, тому знаю що це не норма.
Варіант вирішення який мені запропонувала пані- відправити за МІЙ рахунок УКР ПОШТОЮ (що знаходиться в іншому кінці міста) і тоді мені повернуть кошти.
Цікава комунікація, мені зіпсований продукт, а надіслати маю за власний кошт і витрати на це декілька годин.
Коли я відмовилась від такого «вирішення проблеми», мене почали ігнорувати. Навіть не перепросили.
Я завжди за людяний підхід, а це не він.
До речі, після миття арахісу «шкірка арахісу», що таки не виявилася нею - нікуди не зникла.
Замовляю не вперше, все завжди швидко, зручно, актуально. Гарний сервіс та приємні ціні!